Julius Mahainz *
(Marburg 1882 - 1966 Wien) "Blumenstilleben", signiert Mahainz, Öl auf Leinwand, 50 x 60 cm, gerahmt, großflächig stark krakeliert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Julius Mahainz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.06. - 02.07.2014 |